Noble Wine Vīna Skola
Noble Wine Vīna Skola

"Noble Wine” Vīna Skola būs lieliska izklaide gan tiem, kuri sapņo iepazīt noslēpumaino vīnu pasauli, gan arī tiem, kuri vēlas papildināt savas zināšanas par vīniem, to izgatavošanas īpatnībām un baudīšanas mākslu.

Kursi ir vienīgie Latvijā, kas piedāvā vīna mīļotājiem padziļināti iepazīt Francijas, Itālijas un Spānijas vīnu kultūru, to darīšanu, ģeogrāfiju un tradīcijas.

“Vecās pasaules” valstis ir galvenais mūsdienu vīnu kultūras stūrakmens – ne velti to vīnu stilus cenšas atdarināt teju visa ‘’Jaunā pasaule”.

Šobrīd pieejamas lekcijas

? no pieejamas
Cena: 0

Noble Wine Ieteikumi

2 no 4
Noble Wine Ieteikumi

Pasniegšanas temperatūrai ir svarīga nozīme — tā ietekmē vīna garšu un smaržu. Izcils vīns neatklāsies un neparādīs savu pilno potenciālu, ja temperatūra būs nepareiza.

Noble Wine Ieteikumi

Pasaulē pārsvarā izmanto divus ozolkoka veidus, kuri tiek izvesti no Francijas un Amērikas. Franču mežos augošie ozoli piešķir vīnam koka aromātus un tanīnus, savukārt amerikāņu ozolā ir daudz aromātisko vielu un maz tanīnu.

Noble Wine Ieteikumi

Ja Jūs sapņojat nobaudīt kaut ko svaigāku un "kraukšķīgu" — izvēlieties vīnu, kas tika glabāts un raudzēts nerūsējošā tērauda tvernēs. Ja Jūs vētaties kaut ko izteiktu ar piesātinātāku garšu, izvēlieties vīnu no ozolkoka mucām.

Noble Wine Ieteikumi

"Magnum" izmērs ir daudz labāks, lai vīnu glabātu ilgtermiņā. Šīs izmērs ir piemērots vairāk, jo gaisa tilpums starp vīnu un korķi ir tāds pats kā regulārajā izmērā. Vīns noveco "magnum" izmēra pudelēs divas reizes lēnāk.